SK POŠTOVNÉ ZADARMO UŽ OD 60 €
Dnes je 23.January 2019, meniny má Miloš , zajtra Timotej
Bodyworld - doplnky výživy
Zľava 35%

Universal
Animal Test 21 balíčkov

zvyšovač hladiny testosterónu
Hodnotenie: 3,7
 (10 hodnotení)
Kategória: Anabolizéry
Tréningový cieľ: Väčšie svaly
Počet dávok: 21 dávok
Veľkosť dávky: 1 packs
Jednotková cena: 3,09 Eur / packs
Universal Animal Test 21 balíčkov
Špeciálna cena! 99,90 Eur
64,90 Eur
Špeciálna cena
Na tento produkt sa nevzťahuje zákaznícka zľava, cena je konečná!
Pri objednávke nad 60 Eur poštovné zadarmo
Tvoj záujem o tento produkt je dôležitý pre jeho rýchle naskladnenie. Ďakujeme.

Informácie o produkte

Animal Test™ je hypertrofický pro-testosteronový doplnok, ktorý kombinuje vysokoúčinné extrakty najpotencionálnejších, najefektívnejších a najnovších vedeckých výskumov. Je to legálny doplnok výživy pre náročných. Vybuduj si čistú svalovú hmotu v čo najkratšom čase a bez vedlajších účinkov. Animal Test™ je cesta k monštruóznej postave a k neohraničenej sile. Je to najsilnejší produkt z rady Animal. Pro-androgénne zloženie obsahuje dynamicky pôsobiace rastlinné výtažky a látky zvyšujúce hladinu voľného i celkového testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vedie k väčším a rýchlejším prírastkom svalstva a zároveň k zväčšeniu reálnej sily.

animal logo

Kyselina arachidonová

Ide pravdepodobne o najdôležitejší komponent tohto doplnku. Kyselina arachidonová je zlúčenina nevyhnutná pre správný chod ľudského organizmu – napriek tomu, že si ju telo dokáže samo vytvoriť z kyseliny linolovej, prakticky sa nenachádza v strave. Kyselina arachidonová je nevyhnutná pre produkciu medzi inými prostaglandínov, dôležitých činiteľov v procese rastu svalovej hmoty a spaľovaní tukového tkaniva. Zavedená do doplnkov určeným športovcom bola vďaka objavu Williama Llewellyna, amerického steroidového guru. Teraz bol tento komponent patentovaný. Kyselina arachidonová, podávaná zvnútra, zväčšuje svalovú hmotu práve vďaka zvýšenej produkcii prostaglandínov, to je hlavných regeneračných látok v organizme.

Výsledok je priamo úmerný dávke – čím viac kyseliny arachidonové je užité, tým rýchlejšie a účinnejšie bude zregenerované pri tréningu poškodené svalové tkanivo, tým pádom dochádza k podstatne väčšiemu nárastu hmotnosti a síly. Naviac, kyselina arachidonová zväčšuje množstvo androgénnych receptorov a zvyšuje hladinu IGF-1. Z výsledkov testu, zisťujúceho účinnosť kyseliny arachidonovej v jednom z najpopulárnejších amerických servisov, uskutočňovaného beta-testermi, bol zaznamenaný nárast svalovej hmoty do 8 kg v dobe 50 dní.

Divanillyl tetrahydrofuran

Je to extrakt zo žihľavy. Vyznačuje sa zaujímavým pôsobením na ľudský organizmus. Ako ukazujú prvé výskumy spôsobuje zvýšenie hladiny voľného testosterónu podstatne výraznejšie, ako výtažok z avena sativa, ktorý bol doposiaľ rozšíreným komponentom diétnych doplnkov. Tento komponent je inhibítor SHBG, to je globulínov zväzujúcich pohlavné hormóny, ktoré tým, že sa spoja s molekulou napr. testosterónu, spôsobia jej deaktiváciu. Naviac, divanillyl tetrahydrofuran má silné antiestrogénne pôsobenie, čo zabraňuje aromatizácii, a pôsobenie testosterónu je vďaka tomu výraznejšie.

Výtažok z cissus quadrangularis

Dodáva organizmu anabolické ketosteroidy. Je dokázané, že ketosteroidy zväčšujú silu svalov a ich hmotu, spôsobujú zrýchlenie regenerácie a znižujú hladinu kortizolu (hormón, ktorý stupňuje rozpad svalov pri tréningu). Naviac, okrem anabolických vlastností, je cissus quadrangularis taktiež antioxidant a zlepšuje funkčnosť kĺbov.

Trans resveratrol (Trans –3,5,4´-trihydroxystilbene), agaricus bisporus a hesperetin (3´,5,7-trihydroxy-4´-methoxyflavone)

Ide o komponenty so silnými antiestrogénnymi účinkami. Hesperetín pôsobí ako inhibítor aromatázy, a preto nedochádza k nadmernej produkcii estrogénov. Trans resveratrol sa spojí s estrogénnym receptorom, bez akejkoľvek receptorovej informácie, preto je vylúčená schopnosť k spojeniu sa s ním už existujúcich molekúl estrogénov. Môžeme povedať, že tieto komponenty majú podobné vlastnosti ako spojenie arimidexu a nolvadexu.

Bioperine a dihydroxibergamotin

Posledné dva komponenty významne zlepšujú vstrebávanie obsiahnutých komponentov v doplnku, sú všeobecne využívané v rôznych doplnkoch. Zabraňujú predbežnému rozpadu komponentov v pečeni, čo uľahčuje ich vstrebávanie do krvného obehu.

Výhody

  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • buduje čisté svaly
  • podporuje nárast sily
  • zlepšuje kvalitu svalov

Nutričné hodnoty

Animal Test 21 balíčkov (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 1 packs
Počet dávok v balení: 21
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 packs) RVH%*
Pro-Androgen Komplex 2500 mg **
Urtica Dioica (3,4-Divanillyl Tetrahydrofurán) (koreň) **
Cissus Quadrangularis (Ketosterone) (koreň) **
Polygonum Cuspidatum (Trans -3,5,4'-Trihydrozystilbebe (Trans Resveratrol) (koreň) **
Agaricus Bisporus (Polysaccharides) **
3', 5, 7-Trihydroxy-4'-Methoxyflavone (Hesperetin) **
Hypertrophic Response Komplex 1500 mg **
Kyselina arachidonová (40% In A Proprietary Fatty Acid/oil Blend) **
Grapefruit (6, 7-Dihydroxybergamottin) (plod) **
Bioperine® **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Ostatné zložky
Želatínové siričitany, kyselina palmitová, kyselina stearová, kyselina linolová, g-kyselina linolová, dihomp-g-kyselina linolová, kyselina myristová, kyselina arachidonová, kyselina behenovej, kyselina lignocerová, glycerol, magnéziumstearát, voda, farbivo (karamel), rohovník, oxid titaničitý, FD&C Red #40, FD&C Blue #1.
Alergény
Neobsahuje alergény.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 pak denne spolu s jedlom. V tréningové dni užite 1 pak spolu s predtréningovým jedlom. V netréningové dni užite 1 pak spolu s akýmkoľvek jedlom. Je tiež nutné dodržiavať správny pitný režim počas užívania Animal Testu. Pre najlepšie výsledky užite 2 balenia po sebe počas 42 dní. Potom prerušte užívanie na 4 týždne.

Ste spokojný s popisom tohto produktu? ÁnoNie

Cenník

Animal Test 21 balíčkov
Animal Test (21 balíčkov)
99,90 Eur 64,90 Eur
príchuť Chuť Dostupnosť  
Bez príchute - nie je skladom

Celkové hodnotenie

0,0
10 hodnotení
Max. spokojnosť
5 x
Výborný
2 x
Dobrý
2 x
Nič moc
1 x
Zlý
0 x
88% zákazníkov odporúča tento produkt

Hodnotenia zákazníkov

user
Petr
to je těžké vybrat, je to na víc věcí zároveň, ale funguje
Pred 3 rokmi
user
Rudolf
Max. spokojnosť
Na oficialnej stranke sa da najst tip na maximalne zvysenie vlastneho testosteronu. Kombinacia Animal TEST a Animal STAK.STAK hodinu pred treningom a TEST 30 min pred treningom. Vysledok-bomba, bomba a bomba :) zvysenie sily, vykonnosti a maximalne napumpovanie. Lenze velke minus je cena. Za 42 dni(2 balenia TEST a 2 balenia STAK) zaplatite 200eury. A potom odporuca vyrobca na 21 dni M-STAK. Takze zosumarizovane za 63 dni zaplatite cca 240eury.
Pred 5 rokmi
Odporúčam:

Spýtaj sa nás

Meno Email
Tvoja otázka

Kategórie

Ciele

Výrobcovia

Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Animal Test 21 balíčkov
Universal
Animal Test 21 balíčkov