POŠTOVNÉ ZADARMO OD 60€
Dnes je 10.apríl 2020, meniny má Igor , zajtra Július
Bodyworld - doplnky výživy

Spôsoby a ceny doručenia

Internetový obchod www.bodyworld.sk ponúka nasledovné možnosti doručenia:

Slovenská pošta

Doručenie sa riadi platnými podmienkami Slovenkej pošty, pričom si možete vybrať z dvoch ponúkaných možností:

1. Kuriér / Balík na adresu

Rýchlo, pohodlne a spoľahlivo – kuriér Slovenskej pošty vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska už v nasledujúci pracovný deň. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track&Trace a dohodnite si s kuriérom opakované doručenie v prípade, že si zásielku z rôznych príčin nemôžete prevziať. V prípade opätovného nezastihnutia bude vaša zásielka až 18 dní uložená na vašej pošte.

Zásielka je doručená v pracovné dni na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia adresáta je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia.

Cena objednávky Balík na adresu
Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 € 3,50 € 2,90 €
60 € a viac zadarmo zadarmo

*online platba / platba kartou

2. Balík na poštu alebo BalíkoBOX 24/7

Vďaka Slovenskej pošte budete mať svoju zásielku už v nasledujúci pracovný deň! Nechajte si ju poslať na vybranú poštu, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín, alebo zvoľte doručenie do BalíkoBOXu – zásielku si tak môžete vyzdvihnúť 24 hodín denne počas 3 dní (ak tak neurobíte, zásielka na vás až 18 dní počká na priradenej pošte). Na uloženie zásielky vás upozorníme SMS správou.

Cena objednávky Balík na poštu
Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 € 2,50 € 1,90 €
60 € a viac zadarmo zadarmo

*online platba / platba kartou

Kuriér GLS

Doručenie zásielky nasledujúci pracovný deň v čase od 8:00 do 17:00 prostredníctvom kuriéra GLS. V momente expedície dostanete SMS / emailom všetky potrebné informácie o zásielke. V deň doručenia Vám bude zaslaná informácia o predpokladanom príchode kuriéra.

Cena objednávky Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 €, hmotnosť zásielky do 30kg 3,30 € 2,90 €
60 € a viac, hmotnosť zásielky do 30kg zadarmo zadarmo
hmotnosť zásielky nad 30kg 4,90 € 4,90 €

*online platba / platba kartou

Kuriér SPS

Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra SPS nasledujúci pracovný deň pre väčšinu zásielok prijatých do 12.00 hod. v pracovných dňoch od pondelka do štvrtka. Objednávky prijaté v piatok sú doručované nasledujúci pondelok alebo pracovný deň. V momente ako vašu objednávku prichystáme na expedícu dostanete emailom všetky potrebné informácie o prichádzajúcej zásielke. V deň doručenia budete kuriérom vopred informovaní o jeho príchode.

Cena objednávky Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 € 5,10 € 4,70 €
60 € a viac zadarmo zadarmo

*online platba / platba kartou

Zásielkovňa

Len pre balíky do 5 kg

Objednaný tovar si vyzdvihnete na vami vybranej pobočke (Z-point) v sieti výdajných miest spoločnosti Zásielkovňa. Tovar bude doručený na pobočku najneskôr 2. pracovný deň po podaní zásielky, pričom o jeho pripravení budete informovaný SMS správou a emailom. Na vyzdvihnutie svojho tovaru máte vždy 7 dní. Zoznam výdajných miest

Cena objednávky Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 € 2,49 € 1,99 €
60 € a viac zadarmo zadarmo

* Online platba / platba kartou

Osobný odber

Tovar si vyzdvihnete na zvolenom odbernom mieste v čase otváracích hodín. O pripravení tovaru na vyzdvihnutie budete informovaný prostredníctvom SMS / e-mailu. Pokial si následne tovar neprevezmete do 5 pracovných dní, bude vaša objednávka zrušená.

Cena objednávky Poplatok
0 € až 10 € 1,50 €
10 € a viac zadarmo

Způsoby a ceny doručení do ČR

Zásilkovna

Jen pro balíky do 5 kg

Objednané zboží si vyzvednete na vámi vybrané pobočce (Z-point) v síti výdejních míst společnosti Zásilkovna. Zboží bude doručeno na pobočku nejpozději 2. pracovní den po podání zásilky, přičemž o jeho připraveni budete informováni SMS zprávou a emailem. Na vyzvednutí svého zboží máte vždy 7 dní. Seznam výdejních míst

Cena objednávky Dobírka Platba předem *
0 Kč až 1200 Kč 59 Kč 39 Kč
1200 Kč a více zdarma zdarma

* Online platba / platba kartou

Kurýr GLS

Doručení zásilky následující pracovní den v době od 8:00 do 17:00 prostřednictvím kurýra GLS. V momentě expedice obdržíte SMS / emailem všechny potřebné informace o zásilce. V den doručení Vám bude zaslána informace o očekávaném příchodu kurýra.

Cena objednávky Dobírka Platba předem *
0 Kč až 1200 Kč 89 Kč 59 Kč
1200 Kč a více zdarma zdarma

* Online platba / platba kartou

Kategórie

Ciele

Výrobcovia

Všetci výrobcovia
Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Bezpečný nákup
SAEC – Bezpečný nákup