Spôsoby a ceny doručenia

Internetový obchod www.bodyworld.sk ponúka nasledovné možnosti doručenia:

Slovenská pošta

Doručenie sa riadi platnými podmienkami Slovenkej pošty, pričom si možete vybrať z dvoch ponúkaných možností:

1. Balík na adresu

Zásielka je doručená v pracovné dni na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia adresáta je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia.

Cena objednávky Balík na adresu
Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 € 3,50 € 3,00 €
60 € a viac zadarmo zadarmo

*online platba / platba kartou

2. Balík na poštu

Balík na poštu je služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie zásielky na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti zamestnania. Balík je dodáný na jednu z viac ako 1400 pôšt už druhý pracovný deň po dni podania. O uložení balíka na pošte je zákazník informovaný prostredníctvom sms alebo e-mailu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na vyzdvihnutie balíka na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. Po uplynutí odbernej lehoty Slovenská pošta vráti balík späť odosielateľovi.

Cena objednávky Balík na poštu
Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 € 2,50 € 2,00 €
60 € a viac zadarmo zadarmo

*online platba / platba kartou

Kuriér GLS

Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra GLS nasledujúci pracovný deň v čase od 8:00 do 17:00 pre väčšinu zásielok prijatých do 14.00 hod. v pracovných dňoch od pondelka do štvrtka. Objednávky prijaté piatok sú doručované nasledujúci pondelok alebo pracovný deň. V momente ako vašu objednávku prichystáme na expedícu dostanete SMS / emailom všetky potrebné informácie o prichádzajúcej zásielke. Pokiaľ sa Vám doručenie v daný deň nehodí, môžete podľa pokynov zmeniť termín aj adresu doručenia. V deň doručenia Vám bude zaslaná informácia o predpokladanom 3-hodinovom časovom okne, počas ktorého Vám bude balík doručený.

Cena objednávky Dobierka Platba vopred*
0 € až 60 € 3,50 € 3,00 €
60 € a viac zadarmo zadarmo

*online platba / platba kartou

Osobný odber

Tovar si vyzdvihnete na zvolenom odbernom mieste v čase otváracích hodín. O pripravení tovaru na vyzdvihnutie budete informovaný prostredníctvom SMS / e-mailu. Pokial si následne tovar neprevezmete do 5 pracovných dní, bude vaša objednávka zrušená. Tento spôsob doručenia je bezplatný.

Způsoby a ceny doručení do ČR

Zásilkovna

Jen pro balíky do 5 kg

Objednané zboží si vyzvednete na vámi vybrané pobočce (Z-point) v síti výdejních míst společnosti Zásilkovna. Zboží bude doručeno na pobočku nejpozději 2. pracovní den po podání zásilky, přičemž o jeho připraveni budete informováni SMS zprávou a emailem. Na vyzvednutí svého zboží máte vždy 7 dní. Seznam výdejních míst

Cena objednávky Dobírka Platba předem *
0 Kč až 1500 Kč 70 Kč 70 Kč
1500 Kč až 3000 Kč 40 Kč 40 Kč
3000 Kč a více zdarma zdarma

* Online platba / platba kartou

Kurýr InTime

Jen pro balíky do 5 kg

Objednané zboží bude doručeno do 2 pracovních dnů po podání zásilky prostřednictvím kurýrní služby InTime. V den doručení budete kurýrem informováni o jeho příchodu telefonicky i emailem.

Cena objednávky Dobírka Platba předem *
0 Kč až 1500 Kč 90 Kč 90 Kč
1500 Kč až 3000 Kč 50 Kč 50 Kč
3000 Kč a více zdarma zdarma

* Online platba / platba kartou

Kurýr GLS

Doručení zásilky prostřednictvím kurýra GLS následující pracovní den v době od 8:00 do 17:00 pro většinu zásilek přijatých do 14.00 hod. v pracovních dnech od pondělí do čtvrtka. Objednávky přijaté pátek jsou doručovány následující pondělí nebo pracovní den. V momentě jak vaši objednávku přichystáme na expedici obdržíte SMS / emailem všechny potřebné informace o příchozí zásilce. Pokud se Vám doručení v daný den nehodí, můžete podle pokynů změnit termín i adresu doručení. V den doručení Vám bude zaslána informace o předpokládaném 3-hodinovém časovém okně, během kterého Vám bude balík doručen.

Cena objednávky Dobírka Platba předem *
0 Kč až 1500 Kč 100 Kč 100 Kč
1500 Kč až 3000 Kč 60 Kč 60 Kč
3000 Kč a více zdarma zdarma

* Online platba / platba kartou

Kategórie

Ciele

Výrobcovia

Shop Roku 2014
Dnes je 24.March 2017, meniny má Gabriel , zajtra Marián
Bodyworld - doplnky výživy
Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Diosgenin 1+1