POŠTOVNÉ ZADARMO OD 60€
Dnes je 8.december 2019, meniny má Marína , zajtra Izabela
Bodyworld - doplnky výživy

FIT CHICK #1 Deborah Goodman - matka šiestich detí vyzerá ako 20 ročná fitnesska

Deborah Goodman je 33 ročná matka šiestich detí. Pozrite sa na fotky a budete sa čudovať, že vyzerá tak dobre a začnete pochybovať, či sú naozaj všetky jej a či nie sú len adoptované. Nie, nie sú. Všetkých 6 detí porodila. A ako vidíte, na postave jej to nezanechalo dlhodobé následky. Pracuje ako osobná trénerka a popri zamestnaniu sa venuje jej šiestim ratolestiam.

Každého najviac zaujíma, ako sa dokáže kvalitne stravovať, keď má na starosti toľko detí. Podľa Debory je najdôležitejšie plánovanie. Vždy má v zásobe pripravené bielkoviny, sacharidy a tuky. Pre prípad, že by sa niekde neplánovane zdržala, nosí so sebou vždy proteínové tyčinky, ryžové chlebíky a orechy. Plánovanie jedálnička na ďalší deň je základom úspechu.

Aké je jej obľúbené jedlo do cheatday? Jednoznačne cheeseburger s hranolkami. Pizzu ale neznáša, tej sa úplne vyhýba. Jej obľúbené fit jedlo sú raňajky - vaječné bielka a ovsené vločky. Občas si k vajíčkam pridá špenát a pikantnú omáčku. Nutričné hodnoty sú stále super a bielka sú potom oveľa chutnejšie.

Jej najobľúbenejšie tréningy sú tie, kde cvičí nohy a zadok a aj preto sú aj výpady najobľúbenejším cvikom. To samozrejme vidno aj na jej postave.

Deborina rada pre mamičky, ktoré sa chcú dostať do formy je, aby sa začali mať radi. Bez ohľadu na to, aká je počiatočná forma a aké majú prekážky. Vždy sú na ceste k dobrej forme prekážky, úspechy aj neúspechy. Treba si vytvoriť rutinu a ísť podľa nej. Vytvoriť si cieľ, dosiahnuť ho a nájsť si ďalší a takto pokračovať ďalej a ďalej. Na každého občas doľahne pokles motivácie. Vtedy Debora číta príspevky od iných mamičiek a čerpá tam motiváciu. Snaží sa, aby boli deti aj manžel šťastní. A keď sú oni šťastní, tak je aj ona šťastná.

Debora: "Ak by som mala dať jednu najdôležitejšiu radu - Nepochybujte o sebe. Naučila som sa to, že sa nikdy netreba vyhovárať. Jediná osoba, ktorá vie priniesť pokoj vám a rodine ste len VY. Majte sa radi takí, akí ste. Hľadajte okolo seba pozitívne veci, držte sa ich a budete šťastní."

"Ísť dobrým príkladom pre iných, učiť ich niečo nové a šíriť skúsenosti bolo vždy pre mňa veľkou vášňou. Mám pocit, ako by som prežívala môj sen. Nemôžem uveriť tomu, že som matkou šiestich krásnych a zdravých detí. Vždy som chcela žiť zdravo a najväčší sen bol stať sa IFBB Bikini Pro. Veľkým úspechom je to, že ako matka šiestich detí sa dokážem postaviť na pódium vedľa 10 ročných žien a dokážem im konkurovať."

Kategórie

Ciele

Výrobcovia

Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Bezpečný nákup
SAEC – Bezpečný nákup