POŠTOVNÉ ZADARMO OD 60€
Dnes je 5.júl 2020, dnes je Sviatok sv. Cyrila a Metoda , zajtra Patrícia, Patrik
Bodyworld - doplnky výživy

Ceníme si vašu vernosť!

Každý registrovaný zákazník u nás dostane štartovaciu zľavu 3 % na všetky produkty okrem produktov so špeciálnymi cenami (cenová bomba).

Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte!

Aj bežný kupujúci sa u nás môže dopracovať k zľave 7 %. Pri každom nákupe vyššom ako 50 Eur sa Vám za každých 50 Eur navýši zľava o 0,5 %, až kým nedosiahnete hranicu 7 %, čo je maximálna úroveň zľavy.

Vami dosiahnutá úroveň zľavy platí najmenej 60 dní (pokiaľ v tom čase nedosiahnete nákupom zľavu vyššiu). Pokiaľ za 60 dní nenakúpite za 30 Eur, klesne Vám zľava o 0,5 %, avšak ako registrovanému užívateľovi nikdy nižšie ako 3 %. Ak do 60 dní nakúpite v jendom nákupe aspoň za 30 Eur, predĺžite si zľavu na ďalších 60 dní.

V orientácii dosahovania zliav Vám pomôže následná prehľadná tabuľka:

Pásmo zliav Výška nákupu pre zvýšenie zľavy Výška nákupu pre udržanie zľavy
3 % - 7 % 50 Eur 30 Eur

Výšku aktuálnej zľavy ako aj ďalšie potrebné informácie nájdete vo svojom profile v sekcii "Moje objednávky". Po prihlásení máte automaticky všetky ceny zobrazené už vrátane zľavy. Výnimku tvoria produkty označené štítkom "Špeciálna cena", na ktoré sa táto zľava nevzťahuje.

Príklad:

Michal sa registroval na BodyWorlde. Ako registrovaný užívateľ má ihneď zľavu 3 %. Potešený spravil nákup za 120 Eur. Pri ďalšom nákupe bude mať Michal už zľavu 3 % + 2 x 0,5 % = 4 %. Michal po 45 dňoch spravil nákup za 35 Eur so zľavou 4 %. Udržal si tým zľavu 4 % aj na ďalších 60 dní. Pokiaľ by ďalsích 60 dní nespravil jeden nákup nad 30 Eur, znížila by sa mu zľava na 3,5 % na ďalších 60 dní.

Kategórie

Ciele

Výrobcovia

Všetci výrobcovia
Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Bezpečný nákup
SAEC – Bezpečný nákup