POŠTOVNÉ ZADARMO OD 60€
Dnes je 10.august 2020, meniny má Vavrinec , zajtra Zuzana
Bodyworld - doplnky výživy

Ako trénuje The Rock?

Každý pozná Rocka. Obrovský herec, ktorý posledné roky naberá veľa hmoty a neustále je vyrysovaný. Za túto zmenu je zodpovedný hlavne jeho tréner George Farrah. Na každú rolu sa svedomito pripravuje. Vo filme Hercules chcel byť vyrysovaný a tomu podriadil aj tréning. V Pain&Gain mu šlo hlavne o to, aby bol veľký a preto si nastavil niekoľkotýždenný tréningový a výživový plán, aby dosiahol želanú formu.

Trénoval systémom 6+1, teda šesť dní cvičil a jeden deň oddychoval. Každú partiu precvičil len raz týždenne. Iba nohám dával viac zabrať a preto sa neuspokojil len s jedným tréningom nôh za týždeň. Ako to vydržal? Nasadil si slúchadlá, pustil obľúbené motivačné songy a sústredil sa len a len na tréning.

Prsia:

Chrbát:

Nohy:

Ramená:

Biceps:

Triceps:

Je jasné, že by nevybudoval toľko svalov bez poriadne stravy. Ako sa stravoval? Jedol 6-7 jedál denne. Všetko si vážil a dával si 100% pozor na to, čo je. Základ jedálnička tvorili bielkoviny, kvalitné sacharidy a veľa zeleniny. Bielkoviny prijímal z kuracieho mäsa, rybích filiet a vaječných bielok. Bielkoviny dopĺňal sacharidmi z vločiek a zemiakov a denne jedol veľké množstvá brokolice. Pevnú stravu kombinoval s doplnkami výživy - vitamínmi, kĺbovou výživou, BCAA a jedným proteínovým nápojom denne. The Rock aj jeho tréner razia teóriu, že tzv. "real food" je oveľa lepšie ako doplnky. A očividne to funguje.

Povieš si, že tento jedálniček nie je ničím extra zaujímavý? Máš pravdu. Zaujímavé sú ale Rockove cheatdays. Zvládol by si zjesť 12 palaciniek (hrubých), štyri dvojité pizze a 21 brownies? Asi nie, ale Rock to zvládal. Vďaka cheatday-om šokoval telo a dal mu nový impulz na chudnutie a tiež pomohol mozgu, keď už nevládal cvičiť a obmedzovať kalórie. Na jeden deň si doprial na čo mal chuť a potom držal jedálniček bez prehreškov.

"Tréning je pre mňa chvíľou meditácie a terapie v jednom. Milujem cvičenie. Kvôli filmovaniu sa musím udržiavať v TOP forme. Ale aj keby som skončil s herectvom, tréningu by som sa nevzdal."

Kategórie

Ciele

Výrobcovia

Všetci výrobcovia
Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Bezpečný nákup
SAEC – Bezpečný nákup